Üzlet és termék fotózás Nyíregyháza (4400) városban.

Legyenek profi üzleti és termek fotói

Üzleti és termék fotózás Nyíregyháza

Ügyfeleink részére, a weboldal készítéshez fotózunk

Üzleti és termék fotózás Nyíregyházán, ügyfeleink részére, akik velünk készíttették a weboldalunkat.

Üzleti és termék fotózás

Fotózás Nyíregyháza

Minden weboldal elengedhetetlen kelléke a szép minőségű és saját fotó. Egy szépen megtervezett weboldal megítélését nagyon el tud rontani egy-egy silány minőségű fotó, amin látszik, hogy valaki kézből fotózva, nem nagy tapasztalattal készítette.

Egy szépen tervezett dizájnhoz szép és profi fotó illik.

Ezért azon ügyfeleink részére, akik weboldalát mi tervezzük és programozzuk, teljesen ingyenesen készítjük el a fotókat cégéről, vállalkozásáról, raktáráról, üzletéről,
termékeiről. Ez alól a webáruház termékfotói képeznek csak kivételt, rendkívül nagy darabszám miatt.

Termékekről összességében, egységesen, néhány darabot kiemelve példaként fotózunk. A termékeket fénydobozban (lightbox) vagy zöldháttér (greenbox), egyedi háttér előtt fotózzuk.

A termékek illetve üzlet fotózásánál a leggyakrabban elkövetett hiba az, hogy a fotós, akivel fényképeztetnek, nem erre “szakosodott” fotós. Egy fotós attól, hogy szép a kép, ami elkészül a gépén keresztül, koránt sem biztos, üzleti szempontból hatásos-e a fényképe.

Például az a hiba sok esetben, amikor egy bolt tulajdonosa, hív egy modell hölgyet, ráadják a ruhát, és egy egyébként minden szempontból profi modell fotós fényképésszel lefotóztatják. Megfigyelhető ezeknél a fotóknál, hogy bár a képek szépek, a lányok-hölgyek csodálatosak rajtuk, a termék, a ruha, amit hord másodlagos szerepet kap a képen. Egyszerűen azért, mert a fényképész, modelleket tanult meg fotózni.

Ahhoz, hogy megfelelő képek készüljenek, átgondolt előkészületre van szükség. Nem biztos például, hogy minden esetben valakin felvéve fog jól mutatni egy ruhadarab. Természetesen minden gazdasági ágazatra igaz az előző példázat. Műszaki termékekre, élelmiszerekre, autókra (pl. lányokat fotóznak autó mellett és nem az autó íveit… vajon mit fognak nézni a képeken? Az autót vagy a lányokat? Na ugye…)

Számos tapasztalatot és történetet lehetne felsorolni, de a lényeget az üzleti és termék fotózással kapcsolatban így is tökéletesen lehet érteni.

Tekintsen meg néhány általunk készített képet:

fotózás Nyíregyháza referencia

Ők már minket választottak:

Weboldal készítés partnere Nyíregyházán az OTP Pénzügyi Pont.
Weboldal készítés partnere Nyíregyházán az EMF Kft.
Weboldal készítés partnere Nyíregyházán Szonja Dudik.
Weboldal készítés partnere Nyíregyházán Stroby Kft.